Projekt "Wpływ stosowania termicznych materiałów izolacyjnych na ochronę środowiska naturalnego"

Beata Sajna uczennica 2 klasy technikum budownictwa w roku szkolnym 2016/2017 realizowała projekt pt.: "Wpływ stosowania termicznych materiałów izolacyjnych na ochronę środowiska naturalnego".

Projekt realizowany był w ramach programu "Mazowsze stypendia dla uczniów szkół zawodowych" z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020 Oś Priorytetowa X – Edukacja dla rozwoju regionu Działanie 10.3 Doskonalenie zawodowe Poddziałanie 10.3.2 Programy stypendialne. Współfinansowanie projektu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i krajowych środków Publicznych.

Stypendystka na realizację projektu otrzymała dofinansowanie w wysokości 4152 zł . Zakupiła sprzęt komputerowy i inne pomoce.

Boszura dotycząca projektu