Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Szkolenie w zakresie bezpiecznego usuwania azbestu

Szkolenie w zakresie bezpiecznego usuwania azbestu

W dniu 12 grudnia odbyło się szkolenie dla uczniów w zakresie bezpiecznego usuwania azbestu, które przeprowadzili przedstawiciele Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach.  W szkleniu wzięli udział uczniowie klas III i IV technik budownictwa oraz klasy IZA uczący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Uczestnicy szkolenia dostaną certyfikaty uprawniające ich do wykonywania robót w tym zakresie.