Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Szkolenie produktowe - KAN Sp.z o.o. w Białymstoku

W dniu 29 listopada 2017 roku z inicjatywy p. Izabeli Pniewskiej – Tararuj uczniowie klasy II i III kształcący się w zawodzie monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniu produktowym firmy KAN Sp.z  o.o. w Białymstoku.

Szkolenie poprowadzili przedstawiciele firmy p. Damian Malinowski – Menadżer Regionu i p. Edyta Bartoszewicz – Techniczny Menadżer Regionu. Uczniowie zapoznali się z technologią wykonywania połączeń w nowoczesnych systemach  instalacyjnych wodnych i grzewczych  Systemu KAN – therm.
W zakładach produkcyjnych KAN w Polsce i Niemczech wytwarzane są wysokiej jakości rury tworzywowe z polietylenu i polipropylenu, złączki z tworzyw sztucznych PPSU i PP-R oraz z mosiądzu, metalowe rozdzielacze i armatura. KAN jest pierwszym, i jak dotychczas jedynym, producentem nowoczesnych złączek instalacyjnych z PPSU w  Polsce. Ponadto firma zajmuje się bezprzewodową automatyka sterującą KAN-therm Smart do instalacji ogrzewania podłogowego lub ściennego.  

Była teoria, jak również praktyka:)

Po wstępnym teoretycznym  instruktażu z zakresu systemów połączeń i narzędzi do ich wykonywania, uczniowie aktywnie uczestniczyli w szkoleniu, wykonując czynności praktyczne tj.  przystąpili do cięcia rur z tworzyw sztucznych, przygotowywania końcówek rur z tworzyw sztucznych do montażu, łączenia rur, wykonywania zacisków. Wykonywali połączenia w  systemie  KAN therm  Push,
KAN – therm Press.
Takie szkolenia pozwalają na bieżąco śledzić rynek instalacji sanitarnych oraz pogłębiają  wiedzę teoretyczną i  praktyczną uczniów. Szkolenie spotkało się z dużym uznaniem i zainteresowaniem młodzieży. Wszyscy uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.

 

 

Zapraszamy do galerii