„Złota Kielnia” – Turniej Budowlany

13 stycznia 2018 r. w Mińsku Mazowieckim odbyły się XLVII eliminacje okręgowe Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. W turnieju wzięli udział uczniowie szkół zawodowych
z:  Białegostoku, Augustowa, Warszawy, Skierniewic, Mińska Mazowieckiego i Siedlec,

w następujących robotach: malarsko – tapeciarskich, posadzkarsko – okładzinowych, dekarskich, murarskich i tynkarskich,  systemach suchej zabudowy oraz robotach związanych z montażem i remontem instalacji sanitarnych. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów:

• Przemysław Kojtek z klasy I ZA – B.05. montaż systemów suchej zabudowy,
  • Bartłomiej Ostrowski z klasy II ZC – B.09. montaż i remont instalacji sanitarnych,
  • Patryk Borkowski z klasy III ZC – B.09. montaż i remont instalacji sanitarnych.

Finaliści turnieju mają prawo do zwolnienia z pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w  zawodzie.