Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

„Złota Kielnia” – SUKCES !!!

13 stycznia odbyły się eliminacje okręgowe XLVII edycji Turnieju Budowlanego  "Złota Kielnia".

Po ogłoszeniu wyników eliminacji okazało się, że do finału centralnego zakwalifikował się reprezentant naszej szkoły. Jest nim Przemysław Kojtek z klasy I ZA – B.05. montaż systemów suchej zabudowy.  XLVII Finał Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” będzie trwał trzy dni od 31 stycznia do 2 lutego 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2018. Trzymajmy kciuki za Przemka smiley.