Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Jesteśmy na II miejscu w Polsce

W dniach 31 stycznia - 02 Lutego 2018 r w Poznaniu  podczas Targów : Budma 2018 odbył się Finał Centralny  XLVII Edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia"  w zawodach budowlanych  w kwalifikacjach B.05, B.06, B.07, B.18, B.09, B.12.

Nasz uczeń Przemek Kojtek z klasy I ZA w  kwalifikacji B.05 Montaż systemów suchej zabudowy  zajął  II miejsce  w Polsce  uzyskując  tytuł  finalisty i  zwolnienie z egzaminu  zawodowego  etapu pisemnego z wynikiem 100% oraz cenne  nagrody rzeczowe.  Na podkreślenie zasługuje fakt , że po eliminacjach okręgowych  Przemek był na V miejscu  wśród 93 uczestników,  zaś w finale awansował na II miejsce.  Jesteśmy z niego bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów.

 

Więcej - strona turnieju

 

 

Galeria zdjęć