Serdecznie dziękujemy

Pan Konstanty Strus Prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego w Siedlcach o wieloletniej tradycji ufundował nagrodę rzeczową w postaci wkrętarko-wiertarki dla Przemka Kojtka ucznia klasy I Branżowej Szkoły I stopnia za zajęcie II miejsca w finale Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”, w kwalifikacji B.05 Montaż  systemów suchej zabudowy.

Nagrodę wręczył Przemkowi osobiście Pan Strus w siedzibie firmy w obecności pani dyrektor szkoły Anny Barei. Miło nam, że włożony trud i osiągnięcie naszego ucznia zostało docenione przez pracodawcę. Dziękujemy.