Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Serdecznie dziękujemy

Pan Konstanty Strus Prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego w Siedlcach o wieloletniej tradycji ufundował nagrodę rzeczową w postaci wkrętarko-wiertarki dla Przemka Kojtka ucznia klasy I Branżowej Szkoły I stopnia za zajęcie II miejsca w finale Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”, w kwalifikacji B.05 Montaż  systemów suchej zabudowy.

 

Nagrodę wręczył Przemkowi osobiście Pan Strus w siedzibie firmy w obecności pani dyrektor szkoły Anny Barei. Miło nam, że włożony trud i osiągnięcie naszego ucznia zostało docenione przez pracodawcę. Dziękujemy.