Olimpiada dla fachowców

XXXI  OLIMPIADA  WIEDZY  I  UMIEJĘTNOŚCI  BUDOWLANYCH.

ETAP SZKOLNY  olimpiady odbył się w listopadzie 2017 rokuiskładał się z dwóch części A i B. W zawodach wzięło udział ośmiu uczestników:

1. Filipiuk Bartłomiej kl. II TA;
  2. Pastor Krzysztof kl. IITA;
  3. Krysiak Bartosz kl. III TA;
  4. Niedziółka Marcin kl. III TA;
  5. Sajna Beata kl. III TA;
  6. Urbanek Karol kl. IIITA;
  7. Barczak Jakub kl. IVTA;
  8. Siwiak Ireneusz kl. IVTA.

Do zawodów okręgowych zostali zakwalifikowani:

1. Sajna Beata,
  2. Filipiuk Bartłomiej,
  3. Siwiak Ireneusz,
  4. Barczak  Jakub.

ETAP OKRĘGOWY olimpiady odbył03.03.2018 roku w Warszawie ul. Przyrynek 9.

Do zawodów centralnych zakwalifikowała się uczennica naszej szkoły Beata Sajna  z klasy IIITA .Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się  23.03.2018 roku w Warszawie.

FINAŁ  CENTRALNY OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH odbył się w dniach 12-14 kwietnia 2018 w Zielonej Górze.

W zawodach wzięło udział 82 uczestników, którzy 13.04. 2018 zmagali się z zadaniami z mechaniki budowli ,projektowaniem architektonicznym i technologiami budowania.

Po ciężkim dniu organizatorzy zapewnili coś dla ducha, czyli koncert  w Filharmonii Zielonogórskiej.

Po wspaniałym koncercie uczestnicy olimpiady wraz opiekunami i Komitetem Głównym udali  się na uroczystą kolację do „ Palmiarni”. W pięknej scenerii palm i roślin tropikalnych można było podziwiać panoramę Zielonej Góry.

14 kwietnia 2018emocje sięgają zenitu, wszyscy ubrani na galowo udali się do Zespołu Szkół Budowlanych w Zielonej Górze na ogłoszenie wyników.

Uczennica naszej szkoły  BEATA  SAJNA z klasy IIITA została FINALISTKĄ FINAŁU CENTRALNEGO OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

Gratulacje  dla Beaty.