Eliminacje okręgowe Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" - wyniki

12 stycznia 2019 roku w  Mińsku Mazowieckim odbyły się eliminacje okręgowe XLVIII (48) edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia",  podczas których uczniowie branżowych szkół I stopnia mieli możliwość sprawdzenia wiedzy zawodowej i umiejętności praktycznych związanych z branżą budowaną.

Z  przyjemnością  informujemy , że  nasi uczniowie znaleźli się czołówce uczestników eliminacji w kwalifikacji B.06 Wykonywanie robót malarsko tapeciarskich  zajmując wspaniałe miejsca:

1 miejsce  - Jakub Kondrat,

2 miejsce -  Przemysław Kojtek.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w eliminacjach  centralnych , które odbędą się w dniach 13.02-15.02.2019 r  podczas  Targów Budownictwa "BUDMA 2019"  w Poznaniu.

Wyniki fiału okręgowego