Uwaga! Mamy wolne miejsca dla absolwentów gimnazjum
i ośmioklasistów.

W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Nasi wspaniali uczniowie. Najlepsi fachowcy w Polsce.

Wyniki Eliminacji Centralnych Turnieju Budowlanego ZŁOTA KIELNIA 13-15.02.2019 Poznań w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie w kwalifikacji B.06 roboty malarsko-tapeciarskie:

• Przemysław KOJTEK - 2 miejsce
  • Jakub KONDRAT - 5 miejsce

GRATULACJE i WIELKIE BRAWA.

Uczniowie rozwiązywali test 40 pytań a następnego dnia w czasie trwania Targów Budowlanych "BUDMA " w określonym czasie mieli do zralizowania zadanie praktyczne obejmujące wykonanie napisu Dekoral i aplikacje masy tynkarskiej firmy Dekoral tzw.  efekt betonu. Świetnie sobie z tym poradzili, chociaż umiejętności wykraczały poza daną kwalifikację. Po zakończonej pracy zwiedzili stoiska na targach. Rano czekała wszystkich uroczysta gala, wyniki, gratulacje, dyplomy i nagrody dla Laureatów a także, wspólny uroczysty posiłek. Czy było warto? Przemek i Jakub planują udział w Turnieju w przyszłym roku, a więc do zobaczenia w Poznaniu za rok . Życzymy powodzenia.