Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Nasi wspaniali uczniowie. Najlepsi fachowcy w Polsce.

Wyniki Eliminacji Centralnych Turnieju Budowlanego ZŁOTA KIELNIA 13-15.02.2019 Poznań w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie w kwalifikacji B.06 roboty malarsko-tapeciarskie:

  • Przemysław KOJTEK - 2 miejsce
  • Jakub KONDRAT - 5 miejsce

GRATULACJE i WIELKIE BRAWA.

Uczniowie rozwiązywali test 40 pytań a następnego dnia w czasie trwania Targów Budowlanych "BUDMA " w określonym czasie mieli do zralizowania zadanie praktyczne obejmujące wykonanie napisu Dekoral i aplikacje masy tynkarskiej firmy Dekoral tzw.  efekt betonu. Świetnie sobie z tym poradzili, chociaż umiejętności wykraczały poza daną kwalifikację. Po zakończonej pracy zwiedzili stoiska na targach. Rano czekała wszystkich uroczysta gala, wyniki, gratulacje, dyplomy i nagrody dla Laureatów a także, wspólny uroczysty posiłek. Czy było warto? Przemek i Jakub planują udział w Turnieju w przyszłym roku, a więc do zobaczenia w Poznaniu za rok . Życzymy powodzenia.