W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Wyniki egzaminów zawodowych

Odebraliśmy wyniki egzaminów zawodowych. W sesji zimowej 2019 roku uczniowie naszego technikum przystępowali do egzaminu z dwóch kwalifikacji:

B.30 – Sporządzanie kosztorysów oraz przygotowanie dokumentacji przetargowej ,

B.18 – Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich.

Jak zawsze okazało się, że są oni fantastycznie przygotowani do pracy w zawodzie. Z kwalifikacji B.30 egzamin pisemny zdali wszyscy, a uzyskany wynik wynosi 78%, jeśli chodzi o część praktyczną to zdawalność wyniosła 70 % ze średnim wynikiem 82%. Warto podkreślić, ze połowa przystępujących do egzaminu uczniów uzyskała wynik ponad 90%.

W kwalifikacji B.18 egzamin pisemny zdało 90% uczniów przystępujących, a jego część praktyczną zdali wszyscy uzyskując średni wynik 95%.

Gratulujemy nauczycielom kształcenia zawodowego, jak i uczniom.