Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Pokaz firmy WINERBERGER

W dniu 09.12.2019 w Pracowniach Szkolenia Praktycznego odbył się pokaz firmy WINERBERGER.

Jest to firma produkująca innowacyjne pustaki Porotherm o wysokich parametrach termoizolacyjnych, spełniające wymogi unijnych regulacji, które obowiązywać będą w 2021 roku. Przeznaczone są one do budowy wytrzymałych, zewnętrznych ścian we wszystkich typach budynków energooszczędnych.