Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Wycieczka zawodoznawcza do „Termoorganiki”

Dnia 10 listopada  2015 roku uczniowie klasy III technik budownictwa zwiedzili zakład produkcji płyt  styropianowych „Termoorganika” oddział w Siedlcach.

Zobaczyli jak z maleńkich białych kuleczek formuje się wielkie bloki styropianowe i jak później wycinane są z nich płyty. Zapoznali się z rodzajami, właściwościami i zastosowaniem płyt styropianowych. Zwrócono uwagę na przestrzeganie zasad bhp. Zwiedzanie zakończono na stanowisku komputerowego wycinania drobnych, dekoracyjnych elementów np. choinek, gwiazdek itp. o zostało upamiętnione wspólnym zdjęciem.