Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Wycieczka do zakładu ALTRAD

Dnia 26 stycznia 2016 roku klasa III TA technikum budowlanego zwiedziła zakład ALTRAD w Siedlcach.

Uczniowie zapoznali się z ofertą, rusztowaniami i szalunkami oraz przykładami zastosowania rusztowań ALTRAD na obiektach budowlanych, a także obejrzeli prezentację projektowania rusztowań i szalunków za pomocą programu komputerowego. Następnie obejrzeli linie produkcyjną pomostów, zobaczyli stanowiska pracy lasera i robotów oraz zapoznali się z warunkami bhp na hali spawania konstrukcji z aluminium. Produkcja wyposażona w specjalistyczne roboty spawalnicze pozwala na osiągnięcie wyższej wydajności, pomosty są perforowane i profilowane z taśmy stalowej w jednej, ciągłej linii produkcyjnej. Śmiało można powiedzieć, że była to ciekawa lekcja na żywo zdobycia doświadczenia zawodowego: LEPSZA EDUKACJA KLUCZEM DO SUKCESU.