Turniej Piłki Nożnej

Dnia 3 października 2014 r. odbył się Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Szkolny Związek Sportowy.  Brała w nim udział młodzież „Budowalnki”, „Elektryka”, „Żółkiewskiego” i „Kolejówki”.

Czytaj więcej: Turniej Piłki Nożnej

Tenis stołowy

Międzyszkolna Licealiada w Tenisie Stołowym Chłopców

Dnia 29 stycznia na hali OSiR w Siedlcach odbyła się Międzyszkolna Licealiada w Tenisie Stołowym Chłopców.

Czytaj więcej: Tenis stołowy

„Złota Kielnia”

XLIII eliminacje okręgowe Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”

Dnia 11 stycznia 2014 roku w Centrum Kształcenia Praktycznego w Mińsku Mazowieckim odbyły się XLIII eliminacje okręgowe Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”.

Czytaj więcej: „Złota Kielnia”

Stypendium

Stypendium Prezesa Rady Ministrów Stypendium PRM

Dnia 26 listopada 2013 roku w Zespole Szkół ponadgimnazjalnych nr 4 w Siedlcach odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Czytaj więcej: Stypendium

Nasz stypendysta

Nasz stypendysta Jerzy Niemierka

W dniu 8 października 2013 roku o godzinie 8:30 w Sali Miejskiego Ośrodka Kultury Prezydent Miasta - Wojciech Kudelski wręczał stypendia I stopnia za szczególne osiągnięcia dydaktyczne i inne uczniom siedleckich szkół. Wśród 144 stypendystów znalazł się i nasz uczeń Jerzy Niemierka.

Czytaj więcej: Nasz stypendysta