„Złota Kielnia”

XLIII eliminacje okręgowe Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”

Dnia 11 stycznia 2014 roku w Centrum Kształcenia Praktycznego w Mińsku Mazowieckim odbyły się XLIII eliminacje okręgowe Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. W tym roku eliminacje odbyły się w zakresie dwóch kwalifikacji:

1.       Roboty malarsko-tapeciarskie,

a.       Kuba Kulikowski –klasa II ZA

b.      Kamil Kordysz – klasa II ZA

2.       Roboty posadzkarsko-okładzinowe

a.       Kamil Andrzejczuk – klasa III W/T

b.      Adrian Śledź – klasa III W/T

Uczniowie rozwiązywali test  oraz wykonywali zadania praktyczne.

Do centralnego etapu turnieju zakwalifikował się Kuba Kulikowski. Życzymy powodzenia…