Wręczono Stypendia Prezesa Rady Ministrów

W dniu 29 listopada 2014 r. 38 uczniom z Siedlec i okolicznych powiatów wręczono Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wsród wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły z  klasy II Technikum Nr 5  Katarzyna Bielak.

W tym roku stypendia Prezesa Rady Ministrów dla wyróżniających się uczniów i absolwentów szkół ponadgimnazjalnych otrzymało 504 uczniów z całego Mazowsza.  Uroczystość odbyła się w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doradztwa Nauczycieli. Stypendium Prezesa Rady Ministrów może otrzymać uczeń z najwyższą średnią ocen w danej szkole ponadgimnazjalnej, przejawiający szczególne predyspozycje do jednego z przedmiotów i uzyskujący z niego wybitne wyniki, a w pozostałych dziedzinach uzyskujący przynajmniej dobre rezultaty.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.