Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Wręczono Stypendia Prezesa Rady Ministrów

W dniu 29 listopada 2014 r. 38 uczniom z Siedlec i okolicznych powiatów wręczono Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wsród wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły z  klasy II Technikum Nr 5  Katarzyna Bielak.

W tym roku stypendia Prezesa Rady Ministrów dla wyróżniających się uczniów i absolwentów szkół ponadgimnazjalnych otrzymało 504 uczniów z całego Mazowsza.  Uroczystość odbyła się w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doradztwa Nauczycieli. Stypendium Prezesa Rady Ministrów może otrzymać uczeń z najwyższą średnią ocen w danej szkole ponadgimnazjalnej, przejawiający szczególne predyspozycje do jednego z przedmiotów i uzyskujący z niego wybitne wyniki, a w pozostałych dziedzinach uzyskujący przynajmniej dobre rezultaty.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.