Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

W przyszłym roku w naszej szkole zajęcia obywają się
w systemie jednozmianowym (
do godziny 16:00)

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Finalista Konkursu Budowlanego Złota Kielnia 2015

W dniach 11-13 marca 2015 r. odbył się Finał Centralny XLIV Edycji Turnieju Budowlanego  Złota  Kielnia podczas  Targów Budowlanych   BUDMA  w  Poznaniu.

Szkołę reprezentował uczeń klasy II ZA Łukasz  Stańczuk, który uzyskał tytuł finalisty w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie w kwalifikacji B.6 Wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich. Za swoje osiągnięcie uzyskał  zwolnienie  z  części pisemnej  egzaminu  zawodowego. Tytuł umożliwia mu dodatkowo uzyskanie z  przedmiotów  zawodowych kierunkowych ocen  celujących  na świadectwie.

Jako nagrodę w finale Łukasz otrzymał zestaw narzędzi do robót malarskich i tapeciarskich  oraz zaproszenie  na 2 dniowe szkolenie do Akademii Technik Malarskich we Wrocławiu. Cieszymy  się bardzo i składamy serdeczne gratulacje z osiągniętego sukcesu, a nie było łatwo, w  tej kwalifikacji uczestniczyło 92 uczniów z całej Polski , zaś do Poznania pojechało tylko 5 najlepszych.