Powiatowy Turniej Motoryzacyjny

W dniu 12 maja 2015 roku na terenie siedleckiej „Samochodówki” odbył się Powiatowy Turniej Motoryzacyjny Szkół Ponadgimnazjalnych. Uczestniczyły w min drużyny z ośmiu szkół siedleckich i powiatowych.

Turniej składał się z następujących konkrecji:

• Test z przepisów ruchu drogowego;
  • Jazda sprawnościowa motorowerem;
  • Jazda sprawnościowa samochodem;
  • Jazda sprawnościowa samochodem tzw. „talerzem Stewarta”.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę:  Kamil Płatek kl. III TA, Piotr Kurowski kl. III TA, Maciej Piekart kl. III ZA, zajęli odpowiednio:

• I miejsce w konkurencji jazda motorowerem,
  • II miejsce w konkurencji jazda samochodem,
  • IV miejsce – test z przepisów ruchu drogowego.

W klasyfikacji generalnej zajęli II miejsce, a tym samym zakwalifikowali się do Finału Mazowieckiego.

Odbędzie się on dnia 21 maja 2015 w Warszawie.

Młodzież do zawodów przygotował nauczyciel wychowania fizycznego – p. Piotr Wojciechowski.

Za chłopaków trzymamy kciuki i serdecznie gratulujemy.