Eskalacja jakości kształcenia zawodowego w Polsce

Nauczyciele naszej szkoły p. Teresa Kościuszko i p. Krzysztof Krasuski odbyli w miesiącu styczniu 2014 roku staż podnoszący kwalifikacje zawodowe w ramach projektu „Eskalacja jakości kształcenia zawodowego w Polsce” zorganizowany przez Fundację Hereditas. Potwierdzeniem ukończenia stażu są uzyskane Certyfikaty.

Czytaj więcej: Eskalacja jakości kształcenia zawodowego w Polsce

Lepszy w zawodzie

Od 01.09.2009 do 31.08.2011 szkoła realizowała projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego:

• Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach
  • Działanie 9.2 Podniesienie jakości i atrakcyjności szkolnictwa zawodowego
  • Nr projektu POKL. 09.02.00-14-040/08
  • Tytuł projektu: "LEPSZY W ZAWODZIE"

Czytaj więcej: Lepszy w zawodzie

Projekt "Już wiem kim będę"

Od 1 września 2009r. w naszej szkole był realizowany  projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego o nazwie JUŻ WIEM KIM BĘDĘ!- doradztwo zawodowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych miasta Siedlce.

Czytaj więcej: Projekt "Już wiem kim będę"

Pracownie komputerowe dla szkół 2007

W czerwcu 2008 roku nasza szkoła w ramach projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej "Pracownie komputerowe dla szkół 2007" otrzymała nową pracownię komputerową - 15 komputerów + serwer oraz multimedialne centrum informacji (CMI) - 4 komputery. Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej: Pracownie komputerowe dla szkół 2007