Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie naszej szkoły. Samorząd aktywnie organizuje życie społeczności uczniowskiej, umożliwiając uczniom prezentację talentów i rozwój własnych zainteresowań w zakresie różnych dziedzin: muzycznej, plastycznej, informacyjnej i innych. Nasze przedsięwzięcia cechuje kreatywność oraz wysmakowane poczucie humoru. Angażujemy się w akcje charytatywne. Stawiamy na pracę w zgranym zespole.

Skład Samorządu Uczniowskiego:

• Anna Stefaniuk – przewodnicząca;
  • Martna Bolestya – zastępca przewodniczącej;
  • Bartosz Adamiak – skarbnik

Opiekunem samorządu jest Edyta Polkowska-Wilk.

Przedstawiciele naszej szkoły mogą też decydować o sprawach młodzieży w całych Siedlcach. W skład Młodzieżowej Rady Miasta wchodzą:

• Natalia Czmoch
  • Tomasz Karczewski.