Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie naszej szkoły. Samorząd aktywnie organizuje życie społeczności uczniowskiej, umożliwiając uczniom prezentację talentów i rozwój własnych zainteresowań w zakresie różnych dziedzin: muzycznej, plastycznej, informacyjnej i innych. Nasze przedsięwzięcia cechuje kreatywność oraz wysmakowane poczucie humoru. Angażujemy się w akcje charytatywne. Stawiamy na pracę w zgranym zespole.

Skład Samorządu Uczniowskiego:

• Dominika Cabaj – przewodnicząca, klasa III TA;
  • Bartłomiej Filipiuk – zastępca przewodniczącej, klasa II TA;
  • Kinga Malczuk – skarbnik, klasa IV TA

Opiekunem samorządu jest Edyta Polkowska-Wilk.

Przedstawiciele naszej szkoły mogą też decydować o sprawach młodzieży w całych Siedlcach. W skład Młodzieżowej Rady Miasta wchodzą:

• Izabela Jurczak - klasa I ZC
  • Kinga Cicha - klasa I ZC