Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Back to Top
facebook

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5

im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcach

 

 

Ważne strony

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Brzeska 95, 08-102 Siedlce

tel. 25 794 3600

fax. 25 794 3612
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 821-195-91-23

ZAWODU MISTRZOWIE - RYNKU PRACY KRÓLOWIE

Login Form

Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie naszej szkoły. Samorząd aktywnie organizuje życie społeczności uczniowskiej, umożliwiając uczniom prezentację talentów i rozwój własnych zainteresowań w zakresie różnych dziedzin: muzycznej, plastycznej, informacyjnej i innych. Nasze przedsięwzięcia cechuje kreatywność oraz wysmakowane poczucie humoru. Angażujemy się w akcje charytatywne. Stawiamy na pracę w zgranym zespole.

Skład Samorządu Uczniowskiego:

  • Dominika Cabaj – przewodnicząca, klasa III TA;
  • Bartłomiej Filipiuk – zastępca przewodniczącej, klasa II TA;
  • Kinga Malczuk – skarbnik, klasa IV TA

Opiekunem samorządu jest Edyta Polkowska-Wilk.

 

Przedstawiciele naszej szkoły mogą też decydować o sprawach młodzieży w całych Siedlcach. W skład Młodzieżowej Rady Miasta wchodzą:

  • Izabela Jurczak - klasa I ZC
  • Kinga Cicha - klasa I ZC
  • Grzegorz Redosz - klasa III TA