sobota, 20 lipca, 2024
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5
Kształcenie zawodoweSzkołauczniowieWażne stronyzawodowy

Nowy Rok – Nowe Możliwości i Wyzwania, a My to lubimy!

Z początkiem roku 2024 ruszamy z nowymi pomysłami i możliwościami!

W dniach 03.01.2024 r. oraz 08.01.2024 r. uczennice naszej szkoły kształcące się na kierunkach Technik Przemysłu Mody i Technik Stylista otrzymały zaproszenie do „Łuksji” – renomowanej firmy produkującej wysokiej jakości odzież.

Łuksja Sp. z o.o. to firma z wieloletnią, bogatą tradycją. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja wysoko przetworzonej konfekcji damskiej. Wśród partnerów biznesowych tej firmy są takie marki jak:

  • Balmain
  • Burberry,
  • Isabel Marant,
  • Y-Project,
  • Dries van Notten,
  • Lacoste,
  • Deni Cler.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni przedstawicielom firmy, którzy zaoferowali naszym uczennicom możliwość odbycia praktyk w ich zakładzie. Współpraca ta otwiera nowe możliwości dla naszych uczennic, dając im szansę zdobycia praktycznego doświadczenia w branży modowej. Praktyki w tej prestiżowej firmie pozwolą naszym uczennicom poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę z zakresu produkcji odzieży, projektowania mody oraz obsługi maszyn i narzędzi używanych w przemyśle odzieżówym.

Dziękujemy Pani Prezes Zofii Żuk oraz całemu zarządowi firmy za okazaną życzliwość i możliwość współpracy. Wierzymy, że nasze uczennice będą miały niepowtarzalną okazję do rozwoju swoich umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.