piątek, 20 września, 2024
AktualnościPedagog i psychologuczniowie

Warsztaty SCENARIUSZ ŻYCIA

17-ego września 2024r. uczniowie wzięli udział w spotkaniu z Pawłem Przewoźnym – raperem 🎤, reżyserem 🎬, twórcą filmowym 📽️, działaczem społecznym 🌍 oraz mówcą motywacyjnym 🎙️ zrealizowanego w ramach projektu pod nazwą „Skrzydła motyla”, współrealizowanego z dotacji Wojewody Mazowieckiego.

W swoim życiu Paweł promuje wartości takie jak wiara 🙏, patriotyzm 🇵🇱 i pasja 🔥. Podczas warsztatów “Scenariusz życia” 📖 poruszane były tematy szkodliwości używek 🚫 oraz przemocy 🚫 wraz z ich negatywnymi skutkami. Reżyser wzbogacił zajęcia pokazem własnych produkcji filmowych 🎞️. Twórca opowiedział również o swojej drodze do spełniania marzeń 🌟. Jego historia przedstawiona w przystępny sposób, to najlepsza inspiracja dla tych, którzy chcą rozwijać swoje pasje 🚀. Swoim przykładem udowadnia, że brak pieniędzy 💸 i pochodzenie 🌍 nie stanowią przeszkody w spełnianiu marzeń 💫.

Uczniowie wzięli także udział w losowaniu nagrody 🎁, którą była płyta artysty 🎶.

Dziękujemy Stowarzyszenie Szansa 🙏 za umożliwienie nam udziału w projekcie.