Stypendium motywujące dla uczniów Technikum Nr 5

W dniu 3 marca 2021r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów motywujących uzdolnionym uczniom technikum, kształcącym się w zawodzie technik budownictwa.

Pamiątkowe dyplomy wręczyła młodzieży pani Agnieszka Zalewska – Wróbel, Dyrektor ZSP NR 5 oraz pani Iwona Komosa, Wicedyrektor szkoły.

Dzięki pozyskanym przez dyrekcję szkoły sponsorom, ze wsparcia finansowego – w wysokości 500 zł na semestr – skorzystają : Piotr Bielak, Kacper Końca, Gabriel Łukasik, Konrad Maćkowiak, Magdalena Mroczek, Piotr Szkodziński, Jakub Wielgosz.

Gratulacje stypendystom złożyła również Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Agnieszka Sadowska oraz Kierownik Szkolenia Praktycznego – pani Katarzyna Puzio – Major. Wytrwałości w nauce i dalszych sukcesów życzyła uczniom wychowawczyni – pani Beata Dmowska.

Przyznane stypendia z pewnością przyczynią się do jeszcze bardziej wytężonej pracy, a dla pozostałych uczniów będą mobilizacją do osiągnięcia sukcesu obecnych stypendystów.

Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej nauce.

Gratulujemy najlepszym i zachęcamy do wytrwałej i efektywnej pracy w drugim semestrze.