środa, 21 lutego, 2024
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5

Terminarz dostępności nauczycieli i grafik pracy specjalistów

 

 

GRAFIK PRACY SPECJALISTÓW

W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 5 IM. GEN. W. SIKORSKIEGO W SIEDLCACH

ROK SZKOLNY 2023/2024

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

Dyżur

Czas pracy

1

Iwona Komosa

Pedagog specjalny

poniedziałek

10.00-12.00

8 [h]

wtorek

14.00-16.00

środa

13.00 – 15.00

czwartek

14.00 – 16.00

2

Katarzyna Puzio – Major

Kierownik Szkolenia Praktycznego

(dostępność dla uczniów)

poniedziałek

9.40 – 16.00

40 [h]

wtorek

9.00 – 10.30, 13.30 – 16.00

środa

8.00 – 16.00

czwartek

8.00 – 16.00

piątek

9.00 – 9.30, 11.30 – 16.00

3

Agnieszka Dołęga

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

wtorek

10.30-11.30

4 [h]

środa

12.20-13.20

piątek

8.00-9.30, 11.30-12.00

4

Justyna Kozak – Swat

Pedagog

poniedziałek

8.30 – 13.00

22 [h]

7,95 [h]

wtorek

8.30 – 13.00

środa

8.30 – 12.30

czwartek

10.30 – 15.00

piątek

8.30 – 13.00

Pedagog specjalny

poniedziałek

13.00 – 15.00

wtorek

13.00 – 15.00

środa

12.30 – 14.30

czwartek

8.30 – 9.30

piątek

13.00 – 14.00

5

Maria Wyrzykowska

Psycholog

wtorek

8.30-13.40

12,65 [h]

środa

13.20-16.00

czwartek

9.40-11.45

piątek

12.15-14.07

15.05-16.00

6

Krzysztof Mikus

Specjalista ds. BHP

wtorek

9.35-11.35

5 [h]

środa

czwartek

piątek

10.55-12.25

9.40-10.25

9.40-10.25

7

Maciej Celiński

Pracownia multimedialna

Poniedziałek

9:35 – 10:30

6 [h]

11:20 – 12:20

14:10 – 14:55

Wtorek

10.35-11.25

Środa

9:40– 10:30

Czwartek

12:20 – 13:20

Piątek

13:20 – 14:10

8

Piotr Nurzyński

Pracownia multimedialna

poniedziałek

8:20-8:50; 11:35-13:15; 15:00-15:25

4 [h]

środa

12:30-13:15; 16:35-17:15

9

Paweł Soczewka

Pracownia multimedialna

środa

15:50-17:50

3 [h]

piątek

15:50-16:50

Dyrektor ZSP Nr 5 w Siedlcach

Agnieszka Zalewska-Wróbel

Terminarz dostępności nauczyciela w szkole w wymiarze 1 godziny tygodniowo, a w przypadku nauczyciela zatrudnionego w wymiarze niższym niż 1/2 obowiązkowego wymiaru zajęć – w wymiarze 1 godziny w ciągu 2 tygodni, w trakcie której, odpowiednio do potrzeb, prowadzi konsultacje dla uczniów, wychowanków lub ich rodziców w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Siedlcach zgodnie z art. 42 ust. 2f ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2021 r. poz. 1762 oraz z 2022 r. poz. 935, 1116, 1700 i 1730)

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Podpis

1.

Zalewska-Wróbel Agnieszka

Poniedziałek 16.00-16.30

2.

Komosa Iwona

Wtorek 14.30-15.30

3.

Chojecka Aleksandra

Piątek 8.00-9.00

4.

Puzio-Major Katarzyna

Czwartek 10.00-11.00

5.

Adamczyk Justyna

Wtorek 10.35-11.05, Środa 11.35-12.05

6.

Adamiak Kamila

Środa 12:20-13:20

7.

Babicz Marcin

Wtorek 9:35-10:35

8.

Ks. Bąk Łukasz

Poniedziałek 8.40 – 9.40

9.

Bednarski Wojciech

Wtorek 13:15-13:45, Środa 12:20-12:50

10.

Butkiewicz Emilia

Środa 11.35-12.35

11.

Cabaj Małgorzata

Środa 12:30 – 13:15

12.

Celiński Maciej Andrzej

Czwartek 15:45 – 16:45

13.

Danielak Edyta

Poniedziałek 9:35-10:35

14.

Dmowska Beata

Poniedziałek 11:20- 12:20

15.

Dmowski Kamil

Poniedziałek 12:30-13:30

16.

Dołęga Agnieszka

Poniedziałek 10.25-11.25

17.

Dudziak Beata

Poniedziałek 12.30 – 13.30

18.

Durka Agnieszka

Poniedziałek 11.20-12.20

19.

Gurba Agnieszka

Czwartek 13.35 -14.05

20.

Harasim-Polak Anna

Piątek 9:35-10:35.

21.

Izdebski Karol

Czwartek 13.15 – 13.45

22.

Jońska Beata

Wtorek 13.20-14.05

23.

Kołodziejak Bernarda

Poniedziałek 12.30-13.15

24.

Korycińska Ewelina

Poniedziałek 11.35-12.20

25.

Kościuszko Teresa

Piątek 12:20-13:20

26.

Kozak Renata

Środa 12:30-13:15

27.

Kozak-Swat Justyna

Środa 14.30-15.00, piątek 14.00-14.30

28.

Koziestańska Karolina

Poniedziałek 11.20 -12.20

29.

Krasuski Krzysztof

Poniedziałek 10;35-11;20

30.

Kubicki Przemysław

Środa 9.40-10.25

31.

Kudło Martyna

Urlop

32.

Kurcoń Justyna

Środa 11.35-12.20

33.

Laprus Monika

Poniedziałek 11.35-12.20

34.

Ks. Krzysztof Banasiuk

Środa 13.15 13.45

35.

Michalska Mariola

Piątek 11:20-12:20

36.

Mikus Krzysztof

Wtorek 11.35-12.05, Środa 10.25-10.55

37.

Możdżonek Agnieszka

Poniedziałek 11:40 – 12:40

38.

Myka Wojciech

Poniedziałek 13.20-14.05

39.

Nurzyński Piotr

Poniedziałek 15.25-15.55

40.

Polkowska-Wilk Edyta

Wtorek 11:35-12:35

41.

Ponikowska Małgorzata

Wtorek 13.20 – 13.50, środa 10.35 – 11.05

42.

Potapczuk Adrian

Czwartek 8.45-9.35

43.

Prochenka Monika

Piątek 10.35-11.20

44.

Rosastolato Gabriel

Poniedziałek 9.40 – 10.40

45.

Rytel-Baniak Ilona

Wtorek 7.45-8.45

46.

Sadowska Daria

Piątek 9.40-10.40

47.

Sawczuk Marta

Poniedziałek 9:40 – 10:40

48.

Sikorska Emilia

Środa 9:40-10:40

49.

Skierczyńska Elżbieta

Środa 9.45-10.30 co 2 tygodnie

50.

Skierman Damian

Wtorek 12.30-13.15

51.

Skorupska Anna

Czwartek 9.35 – 10.35

52.

Słowek Monika

Piątek 14.00- 15.00

53.

Soczewka Paweł

Pierwsza i druga środa każdego miesiąca godz. 16:00-17:00

54.

Spruch Anna

Środa 10:30-11:00

55.

Stokowska Urszula

Środa 11.35-12.20

56.

Stosio Małgorzata

Wtorek 13:20-14:05, czwartek 15:50-16:05

57.

Tarkowska Sylwia

Środa 12.30-13.15

58.

Tobiasz Ewa

Wtorek 8.50 – 9.20, Środa 11.35-12.05

59.

Wiśniewska Ewa

Wtorek 11:20-12:20

60.

Wojciechowska Anna

Poniedziałek 10:40-11:30

61.

Wojnowski Mirosław

Piątek 13.15- 13.45

62.

Wojtowicz Andrzej

Czwartek 8,50-9,35

63.

Wójcicka Olga

Poniedziałek 14:30-15:00

64.

Wyrzykowska Maria

Środa 8.00-8.30

65.

Żero Jacek

Wtorek: 12.20 – 13.20

Dostępność nauczycieli 2023-2024