Terminarz dostępności nauczycieli

Terminarz dostępności nauczyciela w szkole w wymiarze 1 godziny tygodniowo, a w przypadku nauczyciela zatrudnionego w wymiarze niższym niż 1/2 obowiązkowego wymiaru zajęć – w wymiarze 1 godziny w ciągu 2 tygodni, w trakcie której, odpowiednio do potrzeb, prowadzi konsultacje dla uczniów, wychowanków lub ich rodziców w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Siedlcach zgodnie z art. 42 ust. 2f ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2021 r. poz. 1762 oraz z 2022 r. poz. 935, 1116, 1700 i 1730)

Lp.
Nazwisko i imię nauczyciela
Termin dostępności
1.Zalewska-Wróbel Agnieszka
Środa 15.00-16.00
2.Komosa Iwona
Środa 13.20-14.20
3.Puzio-Major Katarzyna
Środa 14.00-15.00
4.Adamczyk Justyna
Piątek 10.30-11.30
5.Adamiak Kamila
Poniedziałek 11:20 – 12:20
6.Ks. Bąk Łukasz
Piątek 11 20 – 12 20
7.Bednarski Wojciech
Środa 11:20 – 12:20
8.Burta Wanda
Wtorek 11.20-12.20
9.Celiński Maciej Andrzej
Piątek 09:40 – 10:25
10.Chojecka Aleksandra
Środa 12.30-13.30
11Chromiński Konrad
Środa 15.30-16.30
12Danielak Edyta
Piątek 8:45 – 9:45
13.Dmowska Beata
Czwartek 10:35 – 11:35
14.Dmowski Kamil
Piątek 13:25-14:25
15.Dołęga Agnieszka
Czwartek 14:00-15:00
16.Dudziak Beata
Czwartek 11.20-12.20
17.Durka Agnieszka
Piątek 10:00-11:00
18.Grzegrzółka Wioleta
Czwartek 11.35- 12.35
19.Gurba Agnieszka
Poniedziałek 14.10 – 15.10
20.Harasim-Polak Anna
Czwartek 10:30 – 11:30
21.Izdebski Karol
Czwartek 9.25-10.25
22.Jońska Beata
Wtorek 10:30-11.30
23.Kołodziejak Bernarda
Środa 11.30-12.30
24.Kościuszko Teresa
Piątek 9:30-10:30
25.Kozak Renata
Wtorek 11:20-12:20
26.Kozak-Swat Justyna
Poniedziałek 14.00 – 15.00
27.Koziestańska Karolina
Środa 10.35 – 11.35
28.Krasuski Krzysztof
Poniedziałek 10.30-11.30
29.Kudło Martyna
Poniedziałek 7.30 – 8.00
30.Kurcoń Justyna
Wtorek 10.35-11.35
31.Michalska Mariola
Wtorek 9:40-10:40
32.Mikus Krzysztof
Środa 10.35-11.35
33.Milewska Barbara
Środa 11.25-12.25 (co dwa tygodnie)
34. Możdżonek AgnieszkaCzwartek 13:30-14:00 Piątek 11:40-12:10
35.Myka Wojciech
Środa 14.10 – 14.55
36.Nurzyński Piotr
Środa 15:45 – 16:45
37.Piwowar Aneta
Wtorek 10.30-11.30 (co 2 tygodnie)
38.Polkowska-Wilk EdytaPiątek 8:45 – 9:45
39.Ponikowska MałgorzataPoniedziałek 14.10 – 14.40 oraz 15.45 – 16.15
40.Potapczuk Adrian
Czwartek 9.40-10.40
41.Prochenka MonikaWtorek 12:30-13:15, Środa 12:00-12:15
42.Rytel-Baniak Ilona
Środa 8.15-9.15 (co 2 tygodnie)
43.Sawczuk Marta
Piątek 12:20-13:20 (co 2 tygodnie)
44.Skierczyńska Elżbieta
Wtorek 12.20-13.20 (co 2 tygodnie)
45.Skorupska Anna
Poniedziałek 10.30 – 11.30
46.Słowek Monika
Wtorek 14.00-15.00
47.Staręga – Marco JoannaPoniedziałek 9.35-10.35 (co 2 tygodnie)
48.Stokowska Urszula
Wtorek 10.30-11.30
49.Stosio Małgorzata
Wtorek 11.35-12.20
50.Tarkowska Sylwia
Poniedziałek 10.30 – 11.30
51.Tobiasz Ewa
Poniedziałek 11.30 -12.30
52.Wegner RobertCzwartek 14.00-15.00 (co 2 tygodnie)
53.Wiśniewska EwaCzwartek 13.30-14.00 Wtorek 11.40-12.10
54.Wojnowski Mirosław
Środa 12.50-13.20
55.Wojtowicz Andrzej
Piątek 15,40 – 16,40 (co 2 tygodnie)
56.Wójcicka Olga
Czwartek 8.45 – 9.15
57.Wyrzykowska Maria
Piątek 15.00-16.00 (co 2 tygodnie)
58.Zubkowicz Renata
Wtorek 14:05-14:35 Środa 14:05-14:35
59.Żero Jacek
Czwartek 08.45-09.40