sobota, 20 kwietnia, 2024

Autor: Redakcja

Aktualności

Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie, Drodzy Nauczyciele i Pracodawcy oraz Pracownicy Szkoły.

Był to wyjątkowo trudny rok. Rok pandemii, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom.

Drodzy Uczniowie!

Za Wami okres wytężonej pracy. Czas wielu doświadczeń i przeżyć. Gratuluję Wam wszystkim!!! A szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękuję Wam za trud i wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Pamiętajcie jednak, że ten czas radosnej swobody i zabawy nie zwalnia Was z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo. Proszę, bądźcie rozważni i ostrożni!