piątek, 26 kwietnia, 2024
Aktualności

Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu „Stylizacja odzwierciedleniem projektu plastycznego”.

Dnia 11 czerwca 2021 r. Dyrekcja ZSP Nr 5 wręczyła nagrody finalistkom konkursu „Stylizacja odzwierciedleniem projektu plastycznego”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 20.05.2021 r. przez komisję konkursową w składzie:

1. Iwona Komosa – Wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Siedlcach – przewodnicząca
2. Mariola Zaczyńska – dziennikarka i pisarka oraz sekretarz Tygodnika Siedleckiego – członek
3. Bogusław Słaby – Prezes zarządu Związku Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan – członek
4. Aleksandra Chojecka – nauczyciel przedmiotów teoretycznych kierunku Technik Przemysłu Mody – członek
5. Agnieszka Gurba – nauczyciel przedmiotów praktycznych kierunku Technik Przemysłu Mody – członek.

Konkurs miał charakter międzyszkolny i adresowany był do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych.
Celem konkursu było rozwijanie twórczej i aktywnej postawy młodych ludzi zainteresowanych branżą modową.
Decyzją komisji przyznano I, II i III miejsce. Pozostali uczestnicy biorący udział w konkursie otrzymali wyróżnienia.

Wyniki konkursu:

MARIA KURYŁO, kl. VIII, Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach

MARIA MAGDALENA GRABOWSKA, kl. VIII, Zespół Szkół w Strzyżewie

AMELIA MAKARUK, kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Górkach

SERDECZNIE GRATULUJEMY przyszłym projektantom!!!