Umowa współpracy MKP Pogoń Siedlce i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 podpisana!

Na mocy wzajemnej współpracy, Klub otrzyma dostęp do infrastruktury sportowej i obiektów ZSP Nr 5 przy ulicy Brzeskiej, której społeczność zyska możliwość uczestniczenia w meczach rozgrywanych na stadionie przy ul. Jana Pawła II. Ponadto planowane jest zorganizowanie licznych inicjatyw, zmierzających do propagowania aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród młodzieży szkolnej.

Klub i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 podejmą ponadto wspólne działania, zmierzające do umożliwienia realizacji procesu edukacyjnego przez młodzież czynnie uprawiającą piłkę nożną.

W podpisaniu umowy uczestniczył prezes zarządu Rafał Maletka, menadżer klubu Grzegorz Koprukowiak i pan Lech Poduch odpowiedzialny za koordynowanie projektów edukacyjnych Akademii. Szkołę reprezentowały pani dyrektor Agnieszka Zalewska-Wróbel, wicedyrektor Iwona Komosa oraz pani kierownik szkolenia praktycznego Katarzyna Puzio-Major.