Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

W dniu 20.10.2021 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 zostały przeprowadzone wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Siedlce.

Zgodnie z ordynacją wyborczą naszej szkole przysługują dwa mandaty. Do MRM kandydowało czterech uczniów, którzy zaprezentowali się na terenie placówki. Głosowanie trwało w godzinach od 8:00 do 14:00. Prawo głosu mieli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Każdy z głosujących otrzymał od Komisji Wyborczej jedną kartę do głosowania ostemplowaną pieczątką szkoły, potwierdzając jej odbiór na spisie wyborców. Po przeliczeniu głosów okazało się, że najwięcej wyborców przekonali do siebie Adrian Celiński z klasy 2 TB oraz Mariusz Wiśniewski z klasy 2 TA.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w reprezentowaniu naszej szkoły na forum Młodzieżowej Rady Miasta Siedlce.