ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI – URATUJMY ŚWIĘTA!

Od ponad 20 lat, dwa razy w roku, przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocą organizujemy zbiórki żywności. W sklepach w całej Polsce możecie spotkać naszych wolontariuszy, którzy zachęcają do pomocy osobom potrzebującym i przekazywania im artykułów spożywczych. W poprzednich latach pomagało nam co roku kilkadziesiąt tysięcy osób, dzięki którym zbieraliśmy prawie 1000 ton żywności. Niestety pandemia sprawiła, że obecnie nie możemy organizować tak dużej akcji jak we wcześniejszych latach i dlatego powstał charytatywny sklep: zbiorkazywnosci.pl. Nie ma w nim prawdziwych produktów, ale jest za to coś ogromnie ważnego: szansa na uratowanie czyichś Świąt! Wystarczy kupić wirtualny koszyk z produktami. Przed dokonaniem zapłaty należy wybrać Bank Żywności, do którego mają zostać przekazane środki. Tym samym można pomóc lokalnej społeczności, sąsiadom, osobom w trudnej sytuacji życiowej, którzy być może mieszkają przy naszej ulicy. Niech dla wszystkich Święta będą godne, a nie głodne. Razem możemy sprawić, żeby nikt nie obchodził ich przy pustym stole.

Podzielmy się dobrem na Święta.

https://zbiorkazywnosci.pl/o-akcji/