Czytaj PL – akcja nie z tej ziemi!

Zapraszanie przyjaciół do akcji Czytaj PL nigdy nie było tak proste! Wystarczy jedno kliknięcie! Przygotowaliśmy dla was funkcję, dzięki której możecie zaprosić do akcji znajomych, którzy nie będą musieli skanować kodu QR, by móc korzystać z 12 darmowych bestsellerów przez cały listopad!

Zaproś przyjaciół do akcji Czytaj PL 2021!

Wystarczy jedno kliknięcie, by dać komuś dostęp do akcji Czytaj PL! Przygotowaliśmy dla was wyjątkową funkcję, dzięki której możecie zaprosić do akcji znajomych, którzy nie będą musieli skanować kodu QR, by móc korzystać z 12 darmowych bestsellerów przez cały listopad!

 Jak można zaprosić znajomych do akcji Czytaj PL?

1. Jeśli jesteś już użytkownikiem akcji to wejdź na swoją półkę w aplikacji Woblink!2. Kliknij „zaproś przyjaciół”, wybierz komu i jakim kanałem chcesz przesłać zaproszenie.3. Zaproszona osoba otrzyma specjalny link, umożliwiający automatyczny dostęp do akcji, bez konieczności skanowania kodu QR!

Co zrobić po otrzymaniu zaproszenia do akcji Czytaj PL?

Po otrzymaniu , kliknąć w link z zaproszenia, zalogować lub zarejestrować się na swoje konto na Woblinku i… tyle! W aplikacji można już korzystać z darmowych bestsellerów do końca listopada, bez konieczności skanowania kodu QR!

Czytaj PL – akcja nie z tej ziemi

Przez ostatnie tygodnie w Polsce, i poza jej granicami, miłośnicy książek dzięki akcji Czytaj PL mogli wybrać się w podróż do literackiego wszechświata. Obejmuje on m.in.hipnotyzujący thriller („Żałobnica”), kryminalną rzeczywistość emerytowanej policjantki Krystyny („Wiosna zaginionych”) czy opowiadania polskiego mistrza science fiction („Fantastyczny Lem. Antologia opowiadań według czytelników”). Akcja nie z tej ziemi ponownie dotarła w tym roku na Polską Stację Antarktyczną imienia Henryka Arctowskiego. Na facebookowym profilu stacji można było śledzić jak jej pracownicy oddawali się literackim przyjemnościom  z czytnikami i żółtym plakatem promującym akcję w tle. Tym samym Czytaj PL udowadnia, że książka znosi wszystkie geograficzne ograniczenia i czytać można wszędzie!