Podsumowanie Konkursu z Języka angielskiego.

Za oknem zima w pełni a u nas marzec był pełen zieleni;-)Obchodziliśmy Dzień Świętego Patryka w ZSP nr 5 oraz odbył się Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego.Miało być zielono i wesoło i rzeczywiście było! Wielu uczniów prezentowało stroje w kolorze Irlandii i wiosny, na korytarzu pełno było zielonych koniczynek, w ruch poszły nawet zielone balony. Aby uwiecznić wyjątkowość tego dnia uczniowie robili sobie zdjęcie w specjalnej ramce pamiątkowej z wesołymi gadżetami.Dzień później, nauczyciele nosili zielony kolor jeden dzień dłużej z okazji ogłoszenia wyników konkursu wiedzy z języka angielskiego. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali poczęstowani złotymi monetami. Podobno sam skrzat Leprechaun je dla nich zostawił w szkole za tak udane obchody jego święta 😉A oto wyniki konkursu wiedzy z języka angielskiego:I miejsce Kacper Malitka z klasy 2TCII miejsce zajęli egzekwo Jakub Bulik z klasy 1TC i Jakub Sajna z klasy 2TCIII miejsce zajął Krystian Uziębło z klasy 1TCZaledwie jeden punkt mniej niż Krystian zdobyli Maja Sosnowska z klasy 1TD i Adrian Celiński z klasy 2TB. Ze względu na znakomity wynik otrzymali wyróżnienie w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i liczymy na kolejne świętowanie z okazji Dnia Świętego Patryka za rok.☘️🍀 Więcej fotek na Facebooku