sobota, 27 kwietnia, 2024

Świąteczne upominki od uczniów z ZSP 5 dla dzieci z Hospicjum Domowego🎁🎁🎄🎄

W dniu 02.12.2022r. uczennice klas I TE o profilu Technik Stylista i I TB Technik Przemysłu Mody, pod opieką Pani Urszuli Stokowskiej i Pani Aleksandry Chojeckiej odwiedziły Fundację Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci.

Celem naszej wizyty było przekazanie podopiecznym, Mikołajkowych prezentów, które uczennice dzięki swoim talentom i zdolnościom wykonały na warsztatach szkolnych.

Przygotowując upominki mogliśmy kolejny raz doświadczyć, że bezinteresowne pomaganie innym i dar serca są bezcenną wartością oraz przynoszą nam ogromną radość.

Prezesowi Fundacji Księdzu Piotrowi Siedlanowskiemu, Panu Tomkowi Skórze i Pani Marlenie Szeląg dziękujemy za wizytę, ciepłe przyjęcie i poświęcony czas. Dzięki Wam dowiedzieliśmy się o roli wolontariatu i misji Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci, którego motto brzmi: “Niech liczy się każdy dzień”. To była niezapomniana lekcja o miłości, empatii i szacunku do drugiej osoby.

Dziękujemy 🙂 🥰 ❤❤❤