piątek, 19 kwietnia, 2024
AktualnościSzkołauczniowieWażne stronyzawodowy

Technicy fryzjerstwa i przemysłu mody podnoszą swoją wiedzę na szkoleniu INGLOT.

Dnia 23 stycznia br. uczniowie technikum usług fryzjerskich i technikum przemysłu mody z klas IITB oraz IIITB pod opieka p. R. Wegnera, p. B. Kołodziejak i p. K. Puzio-Major pojechali na wycieczkę szkoleniowo-edukacyjną.

Pod profesjonalnym okiem p. Mateusza młodzież wzięła czynny udział w szkoleniu makijażowym z analizy kolorystycznej oraz testowali najnowsze kosmetyki marki INGLOT.

Kolejną atrakcją wycieczki była wystawa BODY WORLDS gdzie poznali cały szkielet człowieka i wszystkie mięśnie. Wystawa była o tyle ciekawa, że wszystkie eksponaty były to specjalnie zakonserwowane ciała ludzkie.

Kulminacyjnym etapem wycieczki taką “wisienką na torcie” był spektakl ” Romeo i Julia 3D” w Studiu Buffo. Młodzież jak i Nauczyciele byli zachwyceni sztuką, ponieważ była przedstawiona w ciekawy i nowoczesny sposób. Już myślimy gdzie kolejna wycieczka 😉