Ostatnie tygodnie marca obfitowały w liczne konkursy, w których brały udział nasze uzdolnione uczennice kierunku Technik Przemysłu Mody. Publikowaliśmy już informację dotyczącą sukcesu w konkursie “Szmaragdowy Guzik” w Lesznie. Tym razem pragniemy z wielką radością ogłosić, że nasze dwie uczennice: Anastasiia Adamovych oraz Marta Magdziak zakwalifikowały się do finału XI Ogólnopolskiego Konkursu Kreowania Ubioru „Ikony mody” organizowanego przez Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie, w trakcie którego Anastasiia otrzymała wyróżnienie! Naszym przyszłym projektantkom z całego serca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ponadto w dniach 23-24 marca 2023r. na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej odbyły się zawody centralne Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży. Do zawodów centralnych (po prawidłowo rozwiązanych testach I i II etapu olimpiady), przystąpiło 190 uczniów z 26 szkół odzieżowych z całej Polski. Wśród nich 3 osoby z naszej szkoły: 1. Patrycja Cała 2. Marta Magdziak 3. Anastasiia Adamovych Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!