środa, 24 kwietnia, 2024

Nasi Mistrzowie fotografii GÓRĄ🤩

30 maja 2023 r. odbyła się Gala Finałowa III Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego WIOSNA W OBIEKTYWIE zorganizowanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach.

W kategorii szkół ponadpodstawowych LAUREATEM został Michał Bieliński uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Siedlcach. Zwyciężył fotografią „Poranny ptaszek”. 👏👏👏

WYRÓŻNIENIE otrzymała Elwira Kobus uczennica naszej szkoły! Tytuł wyróżnionej fotografii to „Tango ślimaków”.👏👏👏

ZSP nr 5 otrzymał również wyróżnienie za największą liczbę nadesłanych zgłoszeń! 💪💪💪

Podczas dzisiejszej Gali Finałowej opiekun uczniów – pani Sylwia Tarkowska, nauczyciel i fotograf otrzymała wiele pochwał dotyczących wysokiego poziomu fotograficznego uczniów ZSP5!

W konkursie udział wzięli Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w klasach Technik Fotografii i Multimediów:

📸Aleksandra Gizińska

📸Dominik Wereda

📸Julia Rymuza

📸Julia Szuper

📸Kinga Tyszkiewicz

📸Klaudia Drabarek

📸Magdalena Dadacz

📸Maja Sosnowska

📸Miłosz Omelaniuk

📸Natalia Targosz

📸Norbert Domalewski

📸Patryk Strzeliński

📸Rafał Domalewski

Jesteśmy z Was dumni!

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy wygranych. Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i udział!

Warto być najlepszym 📸

📸 Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia📸📸