poniedziałek, 2 października, 2023
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5
Kształcenie zawodowe

Poznajemy świat barberingu ✂✂✂

Uczniowie klas fryzjerskich w ramach zdobywania doświadczenia branżowego wraz z Panią Bernardą Kołodziejak i Panią Beatą Jońską odwiedzili Hermes Barber Siedlce. Podczas wizyty uczniowie mogli przyjrzeć się jak wygląda wnętrze Barber Shop, zapoznać się z wyposażeniem, obejrzeć narzędzia, przybory, akcesoria oraz kosmetyki stosowane we fryzjerstwie męskim. Mogli również na żywo obserwować pracę barberów a także pod czujnym okiem 🧐Pana Kamila właściciela Hermes Barber Siedlce spróbować swoich sił 💪💪w obsłudze klienta. Niektórzy z uczniów po raz pierwszy trzymali w ręku brzytwę i golarkę i mogli spróbować pracy na kliencie. To było bardzo ekscytujące doświadczenie, które wśród niektórych uczniów obudziło zapał do tego aby wybrać właśnie taką ścieżkę kariery zawodowej. Dziękujemy całemu Team Hermes Barber Siedlce na czele z panem Kamilem za tak życzliwe przyjęcie nas w swoich progach oraz za otwartość z jaką podzieliliście się swoją pasją do zawodu.☺☺