niedziela, 10 grudnia, 2023
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5
Kształcenie zawodoweSzkołauczniowieWażne stronyzawodowy

HOME & CONTRACT – BIZNESOWE TARGI WNĘTRZ – NIE MOGŁO NAS NAS TAM NIE BYĆ!

HOME & CONTRACT – BIZNESOWE TARGI WNĘTRZ Ptak Warsaw Expo
7 listopada grupa kilku osób z koła projektowania wnętrz pod przewodnictwem Pani Małgorzaty Stosio (opiekuna koła) wybrała się na to niesamowite wydarzenie.
Targi pełne doskonałego designu i wysokiej jakości produktów, biznesowe spotkanie producentów z całego świata i projektantów wnętrz w jednym miejscu, a właściwie w kilku halach wystawowych, to coś pięknego.
Warsaw Home zostały podzielone na tematyczne bloki: Bathroom, Textile, Light, Kitchen i Build.
Mielismy możliwość obejrzenia nowoczesnego wzornictwa, kolorystyki, oryginalnych mebli, oświetlenia, akcesorii do kuchni, czy też łazienki. Mogliśmy posiedzieć na eleganckich sofach, czy położyć się w wygodnym łóżku, bosą stopą przejść po doskonałych podłogach z naturalnego drewna oraz wejść pod nowoczesną deszczownię prysznicową.
Warsaw Home to idealne miejsce do wyszukania inspiracji, zapoznania z najnowszymi innowacjami i trendami. To doskonała platforma zarówno dla wystawcy, do promocji i nawiązania cennych kontaktów z kontrahentami, jak i dla projektantów, chcących tchnąć we wnętrze powiew świeżości.
Mieliśmy również okazję dołączyć do eventów i profesjonalnych szkoleń, poznać obsługę programów do projektowania wnętrz.
Można wiele jeszcze słów zachwytu wypowiedzieć, ale niech ta krótka fotorelacja będzie tego najlepszym dowodem.
Więcej szczegółów Ptak Warsaw Expo – w Polsce