środa, 24 kwietnia, 2024
Kształcenie zawodowe

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży

W dniu 22 października 2021 roku o godzinie 9.00 młodzież naszej szkoły przystąpiła do szkolnego, I etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży organizowanej przez Politechnikę Łódzką, Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów.

W Olimpiadzie uczestniczyli uczniowie Technikum z klas I i II kształcący się w zawodzie technik przemysłu mody.

Niezmiernie miło nam poinformować, że do II etapu – zawodów okręgowych zakwalifikowało się 5 uczniów z klasy II TB.

Serdecznie gratulujemy i życzymy młodym adeptom sztuki modowej sukcesów w kolejnych etapach!!!