czwartek, 25 kwietnia, 2024
AktualnościSzkołauczniowieWażne strony

Polskie Targi Ślubne – Warszawa 2022

W dniu 09.10.2022 r. uczniowie klas 1TB, 1TE, 3TB – kierunków Technik Przemysłu Mody oraz Technik Stylista, wyjechali do Warszawy na największe w Polsce Targi Ślubne. W trakcie wydarzenia mieli okazję obejrzeć kilka pokazów, między innymi:

• pokaz kolekcji SALON JK JOANNA KWIATEK,
  • pokaz sukien wieczorowych EWA STEPANIUK COUTURE,
  • mini recital skrzypcowy Ylo Violin – Ilona Perz-Golka,
  • pokaz kolekcji THE JULIETTE ATELIER,
  • pokaz kolekcji ŚLUBNE ATELIER ŁUKASZ PRZYCHODZEŃ,
  • pokaz kolekcji DeVu DIANA WALKIEWICZ.

Uczniowie przyjrzeli się strukturze i organizacji widowiska oraz wysłuchali konferencji na temat trendów w kosmetologii i wizażu, wygłoszonej przez firmę Show Ksisters. W trakcie pobytu, na targach nie zabrakło strefy wystawienniczej, którą kilkakrotnie w wolnych chwilach, z chęcią i zainteresowaniem wszyscy oglądaliśmy. Skorzystaliśmy z możliwości poznania firm z branży modowej i porozmawiania z projektantami obejrzanych kolekcji.

Cieszymy się z szansy wyjazdu, zdobycia nowych informacji i mile spędzonego czasu.