piątek, 19 kwietnia, 2024
AktualnościSzkołauczniowieWażne strony

10.03. 2023 – I FASHION SHOW w ZSP 5🤩🤩🤩

Nauczyciele oraz uczniowie przygotowujący całe wydarzenie serdecznie zapraszają grono pedagogiczne, pracowników szkoły, uczniów oraz ich rodziców do obejrzenia całego przedsięwzięcia na żywo, w sali gimnastycznej.

Pamiętajmy, że podczas tygodni mody, które odbywają się między innymi w Paryżu, Mediolanie, Nowym Jorku i Londynie, mamy możliwość oglądania nie tylko pokazów projektantów światowej sławy, ale również możemy podziwiać ekscentryczne i nietuzinkowe ubrania i stylizacje ludzi, którzy na te pokazy przychodzą. Zachęcamy więc wszystkich, którzy przybędą na naszą galę, do włączenia się w atmosferę pokazu i przyjścia tego dnia w stroju stworzonym wg własnego pomysłu oraz śmiałego zaprezentowania się w nim w naszej szkole!

Choć na chwilę poczujmy się jak na „fashion week” w Paryżu!