czwartek, 20 czerwca, 2024
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5
Samorząd

Zielono mi – 17 marca to już tradycyjnie szkolne obchody Dnia Św. Patryka.

Zielone akcenty, wszechobecne koniczynki, fotościanka i gra z kodami QR – to wszystko od rana czekało w szkole na naszych uczniów. W trakcie dnia dwuosobwe zespoły klasowe walczyły w turnieju wiedzy o Św. Patryku i Irlandii. 1 miejsce zajęły Wiktoria Sadłowska i Nicola Piekarz kl. 1TD – w nagrodę otrzymały markowe słuchawki bezprzewodowe ufundowane przez Mostostal Siedlce. 2 miejsce zajęły Ewelina Guzowska i Aleksandra Skolimowska kl. 2TA, a 3 miejsce Jakub Wasil i Marcel Marciszewski kl. 1TF. Oba zespoły otrzymały worki z gadżetami ufundowane przez firmę ZUO. Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w przygotowania oraz wszystkim, którzy tego dnia wspólnie z nami świetnie się bawili! 🙂