niedziela, 10 grudnia, 2023
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5
Kształcenie zawodowe

Praktyczna Wiedza o Bezpieczeństwie w Świecie Urody- Konferencja

VII Transdyscyplinarna Konferencja Naukowo-Szkoleniowa na Uniwersytecie Siedleckim

,,Bezpieczeństwo zdrowotne w gabinetach kosmetycznych i tatuażu”.

📚 Dzisiaj technicy przemysłu mody, usług fryzjerskich i styliści mieli przyjemność uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu współorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Siedlcach i Uniwersytet w Siedlcach.
Uczniowie z klas 3 TB, 2 TB i 2 TE zdobyli cenną wiedzę na temat skutecznej dezynfekcji narzędzi kosmetycznych i tatuażu, zarządzania odpadami w zakładach kosmetycznych oraz nadzoru sanitarnego nad gabinetami. Nie zabrakło informacji na temat zakażeń w gabinetach jak rownież bezpieczeństwa chemicznego. Bardzo ciekawe okazały się wykłady dotyczące produktów kosmetycznych, środków ochrony, procedur i dobrych praktyk w salonach. 🌟
To niezastąpione informacje na temat bezpieczeństwa i higieny w naszej branży!✨