sobota, 20 lipca, 2024
Zesp贸艂 Szk贸艂 Ponadpodstawowych Nr 5
Samorz膮dSzko艂auczniowieWa偶ne strony

Dzie艅 呕yczliwo艣ci i Pozdrowie艅馃挍馃

Podsumowanie Dnia 呕yczliwo艣ci馃槏
馃槉21 listopada na ca艂ym 艣wiecie 艣wi臋towany jest Dzie艅 呕yczliwo艣ci i Pozdrowie艅 oraz dobrych uczynk贸w i pozytywnych emocji. Idea tego dnia narodzi艂a si臋 w Stanach Zjednoczonych w 1973 roku.
Budowlanka, r贸wnie偶 w艂膮czy艂a si臋 w obchody Dnia 呕yczliwo艣ci i Pozdrowie艅. M艂odzie偶 ju偶 na wej艣ciu do szko艂y mog艂a wylosowa膰 sobie my艣l przewodni膮 na dzisiejszy dzie艅. 呕贸艂ty kolor i 偶贸艂te opaski kr贸lowa艂y na korytarzach i w salach lekcyjnych, a ciep艂e 偶yczenia i pozdrowienia wywo艂ywa艂y u艣miechy na twarzach i poprawia艂y nastroje. Do zabawy w艂膮czyli si臋 r贸wnie偶 nauczyciele i pracownicy szko艂y.馃ぉ
馃馃尀Wbrew pogodzie, podarowali艣my ka偶demu odrobin臋 s艂o艅ca i u艣miechu. Pozytywna energia, kt贸r膮 przekazali艣my w 艣wiat na pewno wr贸ci do nas z nawi膮zk膮! 呕yczymy wszystkim, z kt贸rymi przychodzi nam spotyka膰 si臋 na co dzie艅, wielu powod贸w do rado艣ci, 偶yczliwo艣ci i u艣miechu!馃