czwartek, 18 kwietnia, 2024
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5
AktualnościSzkołauczniowieWażne stronyzawodowy

Ogromne gratulacje dla utalentowanych uczennic!

Oliwia Budziak, Marta Karwowska, Amelia Bartczak i Julia Łojek z klasy 2TB (technik usług fryzjerskich) zasługują na wielkie brawa! Dziewczęta w dwuosobowych zespołach odniosły sukces w 2 etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich, który odbył się 14.03.2024 w Warszawie, w Zespole Szkół Odzieżowych i Kosmetycznych nr 22.

Z determinacją i zaangażowaniem dążyły do tego, aby przejść do finałowego etapu olimpiady, do którego z każdego okręgu dostęp ma tylko jeden zespół. Emocje towarzyszące tym wyjątkowym wydarzeniom były niezwykle intensywne, a ich wysiłek godny podziwu.

Trzymamy kciuki za ostateczne wyniki! 🤞💇‍♀️