sobota, 20 lipca, 2024
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5
Aktualno┼ŤciSzko┼éauczniowieWa┼╝ne stronyzawodowy

I miejsce Wiktorii Kusak w Og├│lnopolskim Konkursie Fryzjerskim – GRATULACJE­čĄęÔťé

Og├│lnopolski Konkurs Fryzjerski w Parczewie zako┼äczy┼é si─Ö spektakularnym zwyci─Östwem uczennicy Wiktorii Kusak w jego sz├│stej edycji. Jej niezwyk┼ée umiej─Ötno┼Ťci fryzjerskie oraz kreatywno┼Ť─ç zosta┼éy docenione przez jury, co przynios┼éo jej zas┼éu┼╝one miejsce na najwy┼╝szym podium.

Jej wyj─ůtkowe podej┼Ťcie do sztuki fryzjerskiej, precyzja w detalach oraz pasja do zawodu zosta┼éy nagrodzone aplauzem publiczno┼Ťci oraz uznaniem ekspert├│w w bran┼╝y.

Zwyci─Östwo Wiktorii Kusak to nie tylko sukces osobisty, ale r├│wnie┼╝ pow├│d do dumy dla jej szko┼éy oraz ca┼éej spo┼éeczno┼Ťci fryzjerskiej. Jej talent i determinacja s─ů inspiracj─ů dla innych m┼éodych adept├│w tej sztuki, pokazuj─ůc, ┼╝e marzenia mo┼╝na osi─ůgn─ů─ç dzi─Öki ci─Ö┼╝kiej pracy i zaanga┼╝owaniu.