sobota, 20 lipca, 2024
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5
AktualnościSzkołauczniowieWażne stronyzawodowy

Magia Żywiołów: Spektakularny Pokaz Mody

W ostatnim tygodniu, uczniowie, nauczyciele i lokalna społeczność mieli przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – pokazie mody zatytułowanym “Magia Żywiołów”.

Pokaz mody “Magia Żywiołów” był wyjątkową okazją dla uczennic do zaprezentowania swojego talentu, kreatywności oraz umiejętności krawieckich. Pod czujnym okiem pani Uli Stokowskiej,  dziewczęta stworzyły niezwykłe stroje nawiązujące do czterech żywiołów: ziemi, wody, powietrza i ognia.

Podczas pokazu, hala sportowa szkoły została przekształcona w prawdziwą scenę mody, ozdobioną elementami charakterystycznymi dla każdego z żywiołów. Widownia mogła podziwiać nie tylko piękno i oryginalność kreacji, ale także zaangażowanie i pasję młodych projektantek.

Każdy z żywiołów został przedstawiony w odrębnej części pokazu, co pozwoliło publiczności zgłębić atmosferę oraz inspiracje towarzyszące poszczególnym elementom natury. Stroje inspirowane ziemią zachwycały naturalnymi materiałami, zielenią i brązami, symbolizującymi siłę i trwałość tego żywiołu. Kreacje wodne ożywiały się błękitem, turkusem i bielą, oddając magię nurtów i fal. Natomiast w sekcji powietrza, lekkie i zwiewne tkaniny w barwach nieba i chmur przenosiły widzów w górę, ku wolności i lekkości. Ognisty segment pokazu był prawdziwym ogniwem, gdzie czerwień, pomarańcz i żółcień tworzyły płomienne kreacje, emanujące energią i pasją.

Nie tylko kreacje zachwycały publiczność, ale także samo zaangażowanie uczennic oraz ich umiejętności krawieckie. Każda z nich prezentowała swoją unikalną wizję danego żywiołu, tworząc razem z koleżankami zgrany zespół projektancki.

Po zakończeniu pokazu, nie brakowało owacji na stojąco, a uczennice zostały obdarowane brawami i uznaniem za swoją pracę. To wydarzenie nie tylko było okazją do pokazania talentów, ale także zintegrowało społeczność szkolną, inspirując do twórczego działania i współpracy.

Pokaz mody “Magia Żywiołów”  był niezapomnianym wydarzeniem, które nie tylko promowało kreatywność i pasję młodych ludzi, ale także przypomniało nam o pięknie i potędze natury, która otacza nas na co dzień. Brawo dziewczyny😊👍👌😍

Więcej zdjęć na szklonym Facebooku (1) Facebook

Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Siedlcach (youtube.com)