XIV Siedleckie Targi Edukacyjne w ZSP Nr 3 w Siedlcach.

Jak co roku wzięliśmy udział w Targach Edukacyjnych w ZSP Nr 3 w Siedlcach. Pieczołowicie przygotowaliśmy nasze stoisko aby jak najlepej przedstawić ósmoklasistom nową ofertę kształcenia na rok 2022/2023. Uczniowie chętnie rozmawiali nie tylko z naszymi nauczycielami przedmiotów zawodowych ale również podpytywali o życie szkolne naszych przedstawicieli społeczności uczniowskiej. W ruch poszły aparaty fotograficzne, roboty, kosmetyki czy akcesoria fryzjerskie;-) “Pomarańczowe kapelusze” przemierzały wzdłuż i wszerz scieżkę wokół stoisk fotografując wydarzenie i promując tym samym nasze świetne kierunki kształcenia.

Naszych uczniów tak pięknie ubrała siedlecka firma WITEX a fundatorem gadżetów była firma FAKRO.

Atmosfera na targach, jak zawsze, była wyjątkowa. Z przyjemnością obejrzeliśmy stoiska innych szkół, uczelni i wystawców.

Doceniamy ogromny wkład pracy ZSP Nr 3 w organizację przedsięwzięcia i dziękujemy za owocną współpracę.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.