sobota, 20 lipca, 2024
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5
Kształcenie zawodoweSzkołauczniowie

Wirtualna Rzeczywistość

Wirtualna Rzeczywistość jest nowym działem wprowadzonym na kierunku Technik fotografii i multimediów.📸📸📸
Jest to rozwojowa technologia pozwalająca na zapewnienie potrzeb współczesnych konsumentów i przedsiębiorców. Bez wychodzenia z domu możemy poznać ofertę hoteli, zwiedzić muzea, albo obejrzeć i porównać kilka mieszkań do potencjalnego zakupu. Uruchamiając prezentację wirtualnego spaceru możemy poczuć się jakbyśmy tam byli a nawet dzięki zdjęciom z drona obejrzeć przestrzeń z nieznanej nam perspektywy.
Fotografia posiada różne formy i każdy może znaleźć coś dla siebie.
W ostatnią środę pan Karol Bojar – właściciel firmy Spacery-3D opowiedział klasom fotograficznym o praktycznych zaletach Wirtualnej Rzeczywistości. Z wrodzonym humorem przybliżył charakterystykę pracy, opowiedział o najciekawszych sytuacjach i wymagających realizacjach. Odpowiedział na pytania uczniów a także zaprezentował profesjonalne urządzenia i oprogramowanie na jakich pracuje.
Bardzo dziękujemy a zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia spacerów: https://spacery-3d.pl/ a pana Karola Bojara zaprosimy ponownie, aby opowiedział nam o fotografii wykonywanej z drona 📸📸📸